Koncert Karnawałowy

25 stycznia 2020
sala widowiskowa

Niezwykłe widowisko muzyczne przepełnione najpiękniejszymi fragmentami operetek, musicali oraz piosenkami ze światowego repertuaru. Na scenie artyści wyczarują świat miłosnych wyznań, intryg, zdrad oraz kłótni w oprawie najpiękniejszych melodii z operetek „Księżniczka czardasza”, „Hrabina Marica”, „Wiktoria i jej huzar” oraz musicali min: Evita, Nędznicy, Upiór w Operze czy Człowiek z Lamanchy.

W koncercie wystąpią wybitne osobowości polskiej sceny operetkowej i muzycznej:

Anna Lasota – sopran – laureatka Oskara Jana Kiepury dla najlepszej wokalistki musicalowej, solistka Teatru Muzycznego w Poznaniu.

Jakub Oczkowski – tenor – czołowy amant polskiej sceny operetkowej i estrady. Ulubieniec publiczności. Solista Teatru Wielkiego Opery Narodowej

Marcin Jajkiewicz – wokalista znany z programów telewizyjnych min. „Jaka to melodia”, Solista Teatru Muzycznego w Łodzi

Jakub Milewski – baryton, obdarzony pięknym szlachetnym głosem, wdziękiem i temperamentem. Solista Mazowieckiego Teatru Muzycznego

Łukasz Lech – osobowość telewizyjna, reżyser widowisk muzycznych, autor tekstów, współtwórca festiwali muzycznych min. Festiwal im. Iwony Borowickiej, Festiwal im. Jana Kiepury w Krynicy.

Solistom Towarzyszyć będzie Kameralny skład Orkiestry Arte Symfoniko pod dyrekcją Mieczysława Smydy.

Bilety w cenie: 60 zł, 70 zł, 80 zł

Wkrótce dostępne w sprzedaży stacjonarnej:

Dział Marketingu Miejskiego Domu Kultury w Stalowej Woli, tel. 15 842 0961

Lub online: