Filmowe zakończenie wakacji

30 - 31 sierpnia 2019
godz. 20.30
taras MDK

Sezon wakacyjny zakończymy seansami plenerowymi świetnych i uznanych przez krytyków filmów. Jednocześnie żegnając lato rozpoczniemy nowy etap w MDK i Kinie WRZOS, prezentując oficjalnie nowy taras oraz nowy sprzęt z pracowni multimedialnej, na którym wyświetlimy kolejno w piątek i w sobotę: “Kraina wielkiego nieba (Wildlife)” (reż. Paul Dano) oraz “I tak cię kocham (The Big Sick)” (reż. Michael Showalter).

Zapraszamy na seanse na leżakach – wstęp wolny!30 sierpnia / piątek / godz. 20.30
Kraina wielkiego nieba (Wildlife)” (reż. Paul Dano)

Jeanette i Jerry są tylko z pozoru szczęśliwym małżeństwem. Właśnie przeprowadzili się do domu na przedmieściach, ale w nowym miejscu czekają na nich stare problemy. Jerry po raz kolejny woli uciec, niż zmierzyć się z trudnościami. Kiedy wyjeżdża na kilka miesięcy gasić niebezpieczne pożary lasów, Jeannette zostaje sama z dorastającym synem. Zagubiona kobieta wdaje się w romans, który jednak tylko na chwilę pozwala jej poczuć się dziewczyną, jaką była kiedyś – szaloną, atrakcyjną i pełną życia.

31 sierpnia / sobota / godz. 20.30
I tak cię kocham (The Big Sick)” (reż. Michael Showalter)

Mężczyzna z kapitalnym poczuciem humoru i konserwatywną rodziną na głowie (Kumail Nanjiani) spotkał przypadkiem nowoczesną dziewczynę, która miała dosyć związków (Zoe Kazan). Połączyła ich miłość od pierwszego wejrzenia. Jednak na drodze do szczęścia stanie szereg przeszkód i wyzwań, którym zakochani będą musieli stawić czoła. Gdy wydaje się, że cały świat – na czele z rodziną – sprzysiągł się, by zburzyć ich szczęście, to właśnie w sytuacjach pozornie bez wyjścia życie potrafi pokazać swoje najzabawniejsze oblicze.

Mapa Dojazdu

Napisz do nasPrzepisz kod antyspamowy: captcha