„Bo jesteś Ty, bo jestem ja” – akcja charytatywna

26 września 2019 - 31 stycznia 2020

Przychodzi nieuchronnie, zazwyczaj niechętnie witana. Starość jako jesień życia różne przybiera oblicza. Raz raduje paletą odcieni złota, innym razem dominuje szarość wokół.  Indywidualne cechy seniorów, niezależne od nich sytuacje decydują o tym czy znajdą się  po słonecznej stronie życia, czy też wycofają się w niepamięć. 

Zapraszamy wszystkich ludzi dobrej woli do wysłania iskierki ciepła seniorom zamkniętym w samotności i chorobie. Brunon Schulz opowiadanie „Samotność” kończy apelując do każdego z nas
o zwykłe, ludzkie zapukanie do izolatki, gdyż : „Nie ma pokoju tak zamurowanego, żeby się na takie drzwi zaufane nie otwierał”. Każdy z nas może poszukać drzwi, które czekają, by zapukać dając znak,  że wiemy i czujemy co to jest potrzeba bliskości i zainteresowania.

Zapraszamy do udziału w akcji charytatywnej „Bo jesteś Ty, bo jestem ja”, której celem jest zbiórka funduszy na zakup 100 kompletów pościeli dla pacjentów Zakładu Pielęgnacyjno – Opiekuńczego w Stalowej Woli. 

Na solidarne ciepło mieszkańców naszego miasta i wszystkich szanujących godność człowieka  czekają pacjenci i załoga instytucji, której powierzono naszą starość.

Zbiórkę zainicjujemy podczas koncertów organizowanych podczas „Stalowowolskich Dni Seniora”.Mapa Dojazdu

Napisz do nasPrzepisz kod antyspamowy: captcha