Inauguracja roku akademickiego UTW

Sala widowiskowa
10 października 2019 r. godz. 13.00

Serdecznie zapraszamy na inaugurację roku akademickiego 2019 / 2020 do sali widowiskowej MDK dnia 10 października br. (czwartek) o godz. 13.00.

W programie uroczystości, prócz obowiązkowego “Gaudeamus Igitur”, immatrykulacji studentów i prezentacji kół zainteresowań znajdzie się rozmowa z dr hab. Ewą Bobrowską na temat współpracy Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Stalowej Woli z Uniwersytetem Jagiellońskim, którą poprowadzi Marek Gruchota – dyrektor MDK w Stalowej Woli. Uroczystość uświetni koncert Chóru Gaude Vitae Spółdzielczego Domu Kultury w Stalowej Woli pod dyr. Ewy Woynarowskiej. Zwieńczeniem inauguracji będzie spektakl teatralny pt. “Miłe wspomnienie” w reż. Mikołaja Wiepriewa w wykonaniu grupy teatralnej UTW oraz Teatru OKNA (godz. 16.00) .