Spotkanie z gitarą i harmonijką „Trzy bluesy i Tango”

16 listopada 2019 / sobota
Miejski Dom Kultury / sala kameralna
wstęp wolny / zaproszenia do odbioru w sekretariacie MDK

Harmonijka ustna głośno rozbrzmiewa ze Stalowej Woli. Mirek i Marcin Dyjakowie dobrze i  harmonijkowo usadowili nasze miasto na mapie Polski. Fiesta Harmonica Festival, warsztaty muzyczne czy koneksje Ambasadora Stalowej Woli Marcina Dyjaka kierują fanów do nas. A czy mieszkańcy wiedzą o wielkiej roli niepozornych organek w promocji Stalowej Woli?

„Pójść w miasto z harmonijką ustną” postanowił Mirek Dyjak i zaprosił do realizacji swego pomysłu MDK. Na tydzień przed organkowym świętem, czyli V Fiesta Harmonica Festival, Mirek zaprasza do sali kameralnej MDK na spotkanie muzyczne, podczas którego jego grze na harmonijce ustnej towarzyszyć będzie duet: Ania i Romek Kara.

Nim pojawi się danie główne w postaci V Fiesta Harmonica Festival w SDK, w MDK proponujemy zatem harmonijkową przystawkę z dodatkiem gitary i bongosów.
Spotkanie z gitarą i harmonijką

„Trzy bluesy i Tango”

Romek Kara – gitara, śpiew