Uwaga, ważne zmiany! Kabaret Skeczów Męczących w programie „Najśmieszniejszy”

Sala widowiskowa MDK, 6.09 2020
godz. 16.00 i 19.00
Bilety dostępne online

Szanowni Państwo,

W trosce o wspólne bezpieczeństwo i w zgodzie z aktualnymi przepisami informujemy, że występ Kabaretu Skeczów Męczących odbędzie się dwukrotnie w dniu 6 września. Pierwszy występ zaplanowano na godz. 16.00, kolejny zaś o 19.00.

Widzowie, którzy zakupili bilety w kasie MDK (stacjonarnie lub online) oraz na portalu kabaretowebilety.pl będą wpuszczani na występ o godz. 16.00.

Widzowie, którzy zakupili bilety online na portalach biletyna.pl oraz kupbilecik.pl będą wpuszczani na występ o godz. 19.00.

Obsługa wydarzenia będzie pomagać Państwu zająć miejsca w sali widowiskowej w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami oraz regulaminem MDK.

Wskazania obsługi sali mają pierwszeństwo nad oznaczeniami miejsca i rzędu na zakupionych biletach.

Organizatorzy wydarzeń artystycznych są zobligowani przepisami do udostępnienia połowy miejsc dostępnych w sali, z zachowaniem jednego wolnego miejsca pomiędzy widzami, stąd konieczność podziału.

Przepisy nakładają również na organizatorów obowiązek złożenia przez widzów oświadczenia o stanie zdrowia i świadomości ryzyka. Oba dokumenty znajdują się poniżej do pobrania. Prosimy o zapoznanie się z dokumentacją i wydrukowanie oświadczenia, które będą Państwo składać bileterom po wejściu do MDK.

Prosimy o podporządkowanie się poleceniom obsługi podczas zajmowania miejsc i odpowiednio wczesne przybycie na miejsce imprezy z uwzględnieniem czasu potrzebnego na dokonanie pomiaru temperatury. Wstęp na imprezę możliwy wyłącznie w maskach / przyłbicach / chustach, po dokonaniu dezynfekcji dłoni , wypełnieniu i przekazaniu oświadczenia o stanie zdrowia i świadomości ryzyka. Wejście bez oświadczenia nie będzie możliwe. Osoby, które z różnych względów nie będą posiadać przy sobie oświadczenia, a zakupiły bilety – będą mogły wypełnić oświadczenie na miejscu.

Liczymy na Państwa wyrozumiałość i współpracę przy odbudowie życia kulturalnego w tym trudnym czasie.

Do pobrania:

Regulamin uczestniczenia w wydarzeniach w MDK

Oświadczenie o stanie zdrowia i świadomości ryzyka


Kto jest najśmieszniejszy w Polsce? Kabaret Skeczów Męczących w swoim nowym programie nie pozostawia złudzeń. „Najśmieszniejszy” to niemal dwugodzinne spotkanie z zupełnie nowymi postaciami wprost z doskonale znanego i uwielbianego przez Was świata humoru KSM. Premierowe wcielenia Jarka, Marcina, Karola i Michała przeniosą Was do historii pozornie absurdalnych i niemożliwych, a tak naprawdę opowiadających o naszej codzienności pełnej odniesień do bieżących wydarzeń z kraju i ze świata.


Bilety w cenie: od 60 zł do 80 zł

Rezerwacja biletów: tel. 531-531-001 e-mail: bilety@agencjamuza.pl
Punkty sprzedaży biletów: MDK tel. 15/842-09-50 w 129 – dostępne w sprzedaży

Sprzedaż biletów on-line:

www.mdkstalowawola.pl

www.kabaretowebilety.pl    www.kupbilecik.pl    www.biletyna.plMapa Dojazdu

Napisz do nasPrzepisz kod antyspamowy: captcha