PRZEŁOŻONY na 4.03.2021 – Kolacja dla głupca

Przeniesiony na 4 marca 2021 r.
godz. 19.00
Bilety dostępne w sprzedaży

Informacja od organizatora wydarzenia:

Szanowni Państwo,

Wiemy, że z utęsknieniem czekacie na spektakl “Kolacja dla głupca” z udziałem największych gwiazd, ale teraz wszyscy musimy dbać o swoje zdrowie, dlatego wspólnie z producentami spektaklu podjęliśmy decyzję o zmianie grudniowego terminu sztuki w Stalowej Woli na termin 4 marca 2021 r. Tu znajdziecie Państwo pełne, zaktualizowane informacje: https://www.facebook.com/agencjamart/events/…

Zapraszamy do polubienia strony agencji m. art. To trudny czas dla nas wszystkich, także dla artystów dlatego jako wierni Fani nie rezygnujcie z udziału w wydarzeniach, nie zwracajcie biletów a dzięki temu będą mogli oni zrealizować zaplanowane sztuki już za kilka miesięcy! Już niebawem wracamy z wydarzeniami, czekamy na Was.

Agencja koncertowa M Art, tel. 669 179 886, 602 757 446


Ważne zmiany w organizacji wydarzeń kulturalnych w związku z COVID-19 – szczegóły TU


KOLACJA DLA GŁUPCA – tytułowa „kolacja dla głupca” ma być jedną z wielu, które we wtorkowe wieczory Pierre Brochant, bogaty wydawca i człowiek sukcesu, urządza ze swoimi wpływowymi przyjaciółmi. Na każdą zapraszają wyjątkowych nieudaczników, będących nieświadomymi niczego obiektami kpin i uczestnikami konkursu na największego frajera.
Jak to często w komediach bywa, nieoczekiwany splot wydarzeń powoduje, niespodziewany zwrot akcji, w wyniku którego nie dochodzi do zaplanowanej kolacji a spotkanie głównych bohaterów Pierra Brochanta i Francoisa Pignona przeradza się w arcyzabawny spektakl. W komiczny sposób ukazuje bohaterów, ich słabości i wady.
KOLACJA DLA GŁUPCA – to hit teatralny, od lat grany na deskach wielu światowych teatrów! To znakomita gra aktorska, wartka, zabawna akcja i zaskakujący finał.

 

Francis Veber
Reż. Cezary Żak
występują: Cezary Żak, Bartłomiej Topa, Małgorzata Pieczyńska,
Agnieszka Więdłocha, Witold Dębicki, Michał Zieliński

Bilety w cenie: od 70 zł do 95 zł

Bilety dostępne w sprzedaży

Dział Marketingu Miejskiego Domu Kultury w Stalowej Woli, tel. 15 842 09 50 w. 129

Lub online:

www.kinowrzos.pl

www.kupbilecik.pl

Organizator:
tel. 669 179 886,
tel. 602 757 446Mapa Dojazdu

Napisz do nasPrzepisz kod antyspamowy: captcha