TARAS DLA WAS – Kino na tarasie

soboty / godz. 18.00, 20.00
taras MDK
OBOWIĄZUJE INTERNETOWA REZERWACJA MIEJSC

W każdą sobotę lipca i sierpnia zapraszamy na plenerowe pokazy filmowe. Taras MDK stanie się salą kinową dla najmłodszych o godz. 18:00, a dla dorosłych o 20:00. Podczas pokazów dla dzieci opiekunowie będą mogli cofnąć się w czasie i powrócić do bajek swojego dzieciństwa. Spotkają tu takich bohaterów jak Miś Uszatek i Gapiszon. Z kolei maluchy poznają ich i poszerzą swoje filmowe doświadczenia o kontakt z mniej obecną w kulturze powszechnej formą animacji.

Pokazy dla dorosłych to przegląd różnych gatunków filmowych, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Nowością kina plenerowego będzie polski akcent w postaci świeżo zrekonstruowanych filmów z lat 30-tych. Obserwując perypetie bohaterów kina przedwojennego widzowie poznają gwiazdy kina tamtego okresu, które wzruszały i bawiły minione pokolenia.

Mając na uwadze bezpieczeństwo i aktualne wytyczne sanitarne prosimy o rezerwację miejsc drogą internetową.

Dokonanie rezerwacji i uczestnictwo w imprezie jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU

Wygenerowany dokument rezerwacji należy wydrukować LUB zapisać na urządzeniu mobilnym, a następnie okazać przed wejściem na wydarzenie.

18.00 – Podróż przez polską bajkę  REZERWUJ

20.00 – Green Book, reż. Peter Farrelly  REZERWUJ

18.00 – Baje o smokach i rycerzach  REZERWUJ

20.00 – Fredek uszczęśliwia świat /1936/ reż. Zbigniew Ziembiński  REZERWUJ

18.00 – Bohaterowie dzieciństwa: Gapiszon i Miś Uszatek  REZERWUJ

20.00 – Snowden, reż. Oliver Stone  REZERWUJ

18.00 – Przygody Gapiszona  REZERWUJ

20.00 – Dwie Joasie /1935/ reż. Mieczysław Krawicz  REZERWUJ

Na wszystkie seanse obowiązują zapisy!

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury

Realizacja zadania współfinansowana ze środków Gminy Stalowa Wola