CZAS NA POMYSŁ – spotkania informacyjne

13,15,17 lipca 2020

Chcesz włączyć się w realizację młodzieżowych pomysłów? Masz 15-25 lat i pomysł na inicjatywę kulturalną lub współpracujesz z młodzieżą i chcesz wspólnie z nią przygotować kulturalne działanie? Szukasz osób, które pomogą Ci zrealizować Twój pomysł?

Zapisz się i weź udział w spotkaniu informacyjnym dotyczącym naboru pomysłów na młodzieżowe inicjatywy kulturalne, który staruje 10 lipca 2020 roku.

SPOTKANIA INFORMACYJNE:

13 lipca 2020 (poniedziałek), godz. 16:30 – spotkanie informacyjne on-line, obowiązują zapisy – TU

15 lipca 2020 (środa), godz. 16:30 – spotkanie informacyjne stacjonarne (taras MDK), obowiązują zapisy – TU

17 lipca 2020 (piątek), godz. 16:30 – spotkanie informacyjne on-line, obowiązują zapisy – TU

Na spotkania on-line każdy zapisany uczestnik otrzyma, na adres e-mail podany w formularzu zgłoszeniowym, potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia i link do spotkania. Wydarzenia on-line udostępnione zostaną tylko zapisanym osobom, spotkania informacyjne on-line nie będą nagrywane i upubliczniane.

Osoby, które zapiszą się na spotkanie stacjonarne, dostaną potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia na podany adres e-mail, a także informacje organizacyjne związane z wydarzeniem.

Dodatkowych informacji udziela:

Katarzyna Pawłowska