FUNKY JOBO – Dobre Granie Przy Fontannie

17 lipca 2020 / piątek
godz. 20.00
taras MDK
OBOWIĄZUJE INTERNETOWA REZERWACJA MIEJSC

Zapraszamy na kolejny z wakacyjnego cyklu koncertów na tarasie MDK. Wakacyjne spotkania z muzyką odbywać się będą na tarasie MDK co piątek przez całe lato. Koncerty odbywają się w ramach akcji TARAS DLA WAS czyli Wakacyjna Strefa Spotkań.

FUNKY JOBO – jest to zespół złożony z doświadczonych muzyków pochodzących z okolic Przemyśla. Czwórka najlepszych przyjaciół których połączyła jedna wspólna pasja – muzyka i miłość do niej. Wszyscy członkowie zespołu spotykali się w różnych projektach, składach i okolicznościach muzycznych aż w końcu postanowili stworzyć własną formacje. Gatunek muzyczny można określić fuzją wielu, natomiast dominuje jazz, jazz-pop, funk, pop, soul, r’n’b czy Rock. Skład został założony trochę ponad 3 lata temu, a instrumentaliści pod wpływem rosnącego stażu, doświadczeń, warsztatów i koncertów (wiele razy w Stalowej Woli) rozwijali się i inspirowali nawzajem. Mają już za sobą wiele dużych koncertów, i jeszcze więcej klubowych. Między innymi support przed Sylwią Grzeszczak, Brathankami, Cugowskimi, Grzegorzem Hyży, Michałem Szpakiem, Sławomirem, czy zespołem Perfect. W skład zespołu wchodzą:

 

Dobrosław Jabłoński – gitara, klawisz, programowanie loopów, aranże, bandleading

Kacper Bator – wokal

Jakub Olszański – gitara basowa, bass synth

Karol Olszański – perkusja, spd-sx

(gościnnie)
Michalina Grzybowska – Wokal
Cezary Sagan – Trąbka
Bastian Bereżański – Trąbka
Bartłomiej Maślach – Saksofon Altowy
Mariusz Godzina – Saksofon Barytonowy

 

Chcąc wziąć udział w wydarzeniu musimy dokonać rezerwacji miejsc oraz zapoznać się z regulaminem wydarzeń plenerowych.Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury

 

Realizacja zadania współfinansowana ze środków Gminy Stalowa WolaMapa Dojazdu

Napisz do nasPrzepisz kod antyspamowy: captcha