“Księżniczka czardasza” – spektakl operetkowy w MDK

20 listopada 2020 r. / piątek
Bilety dostępne online

Ważne zmiany w organizacji wydarzeń kulturalnych w związku z COVID-19 – szczegóły TU

Zapraszamy na “WIECZÓR ANDRZEJKOWY” – spektakl Operetkowy “Księżniczka czardasza” 20 listopada br. godz. 18.00 w sali widowiskowej  MDK w Stalowej Woli.

Biuro Impresariat Artystyczny “Święta” zaprasza na operetkę “Księżniczka czardasza” E . Kalmana. “Księżniczka czardasza” to jedna z najbardziej znanych uwielbianych operetek napisana przez najwybitniejszych librecistów wiedeńskich. Operetka przepełniona jest największymi hitami łączącymi czar wiedeńskich salonów i węgierskich rytmów. Do najsłynniejszych przebojów należą “Choć na  świecie dziewcząt mnóstwo”, “Artystki,artystki,artystki z variete”, “W rytm walczyka serce śpiewa – kochaj mnie”. Na scenie wystąpią wspaniali soliści międzynarodowych scen operowych z towarzyszeniem znakomitej Orkiestry Teatru Muzycznego Arte Creatura. Wprawiają w zachwyt, urzekają wspaniałymi głosami, wzruszają i bawią do łez, olśniewają kunsztem i wirtuozerią. Na scenie zobaczymy laureatów międzynarodowych konkursów wokalnych i prawdziwych wirtuozów swoich instrumentów występujących u boku znakomitych dyrygentów. Księżniczka Czardasza E.Kalmana – operetka w III aktach. Ten spektakl trzeba zobaczyć na żywo!
Bilety dostępne online na KupBilecik .pl, Biletyna.pl
a także w MDK

Organizator:

Biuro Impresariat Artystyczny “Święta”
tel. 502-702-770, 41/372-23-07