Ania Szlagowska & Karol Godek – Dobre Granie Przy Fontannie

31 lipca 2020 / piątek
godz. 20.00
taras MDK
OBOWIĄZUJE INTERNETOWA REZERWACJA MIEJSC

Zapraszamy na kolejny z wakacyjnego cyklu koncertów na tarasie MDK. Wakacyjne spotkania z muzyką odbywać się będą na tarasie MDK co piątek przez całe lato. Koncerty odbywają się w ramach akcji TARAS DLA WAS czyli Wakacyjna Strefa Spotkań.

Ania i Karol tworzą zgrany i jedyny w swoim rodzaju duet. Znają się oraz przyjaźnią od pięciu lat, ale dopiero od niedawna występują wspólnie na scenach jako twór akustyczny.
Ania Szlagowska to wokalistka, autorka tekstów i muzyki. Przygotowuje się do premiery pierwszej EPki. Od roku uczy się na Wydziale Wokalistyki Estradowej w Szkole Muzycznej II
stopnia w Warszawie.   Karol Godek to młody muzyk sesyjny, gitarzysta i muzyczny samouk. Udziela się̨ w niezliczonych zespołach głośnych, jak i akustycznych, zarówno znanych, jak i tych zupełnie nieznanych. Swoje pierwsze muzyczne kroki stawiał na warsztatach w stalowowolskim Domu Kultury.

 

REZERWUJ MIEJSCE NA KONCERT <

Mając na uwadze bezpieczeństwo i aktualne wytyczne sanitarne prosimy o rezerwację miejsc drogą internetową.

Dokonanie rezerwacji i uczestnictwo w imprezie jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU 

Wygenerowany dokument rezerwacji należy wydrukować LUB zapisać na urządzeniu mobilnym, a następnie okazać przed wejściem na wydarzenie.Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury

Realizacja zadania współfinansowana ze środków Gminy Stalowa WolaMapa Dojazdu

Napisz do nasPrzepisz kod antyspamowy: captcha