Lista spektakli zakwalifikowanych do udziału w RELACJACH 2020

Festiwalowy czas coraz bliżej – spotykamy się bowiem w Stalowej Woli w trzecim tygodniu września.

Oto lista spektakli i teatrów, które w tym roku będą nas poruszały i podsuwały tematy do rozmów:

„Akademia Pani Beksy” Teatru The M.A.S.K., reż./instruktor: Mateusz Sacharzewski, Bielsk Podlaski

„Hej, Ty” Teatru Krzyk, instruktor: Marek Kosciółek, reż. Marek Kościółek, Anna Giniewska,
Maszewo

„Monolog oportunisty” Teatru Monolog Interaktywny, reż./instruktor: Maria Kowalik, Warszawa

„Niewinne Szekspirowi” Teatru M.D.K. czyli Młode Dzielne Kuropatwy, reż./instruktor: Monika
Adamiec, Rzeszów

„Pokój Jakuba” Teatru Resursa, reż./instruktor: Robert Stępniewski, Radom

„Poobiednie igraszki” Teatru Kąt, reż./instruktor: Paweł Sroka, Jarosław

„Przycisk” Teatru Reduta Śląska, instruktor: Barbara Michalik, reż. Iwona Woźniak, Chorzów

„Pustostan” Teatru NP., instruktor: Agnieszka Kaźmierczak, reż. Jagoda Książek, Środa Wielkopolska

„Wyspa Chudych” Teatru Dziewiątka, reż./instruktor: Aneta Ćwieluch, Lubań

Dziękujemy Wam, Drodzy Artyści amatorskiego ruchu teatralnego, za wszystkie nadesłane zgłoszenia (było ich 38)! Dostarczyliście nam wielu artystycznych wzruszeń – dziękujemy za Waszą wrażliwość, piękne obrazy sceniczne, ogrom przekazanych emocji. Zapraszamy do Stalowej Woli w dniach 16-20 września, a także do udziału w kolejnych edycjach naszego festiwalu!

Odwiedź nasz profil na Facebooku

Zadanie zostało dofinansowane ze środków budżetu Powiatu Stalowowolskiego.

PARTNER MERYTORYCZNY:

PARTNERZY MEDIALNI: