Rozmowy po premierach Baśni lasowiackich – #TerazLasowiacy – Legendy w sieci

14 września 2020 / poniedziałek
online

W kolejne cztery niedzielne poranki MDK zaprasza na premiery baśni powstałych w ramach projektu #TerazLasowiacy – Legendy w Sieci.  Natomiast dzień po premierach, podczas video spotkań, proponujemy rozmowy o przesłaniach oraz morałach płynących ze starych baśni i legend, a także o ciągłej aktualności ludowej mądrości przekazywanej przez kolejne pokolenia.

Podczas pierwszego spotkania Łukasz Drewniak rozmawiał będzie z Janiną Wań – autorką bajek oraz scenariuszy widowisk dla dzieci, założycielką i reżyserką Teatru Lalkowego „Przytulanka”.

Rozmowy transmitowane będą na żywo, z możliwością komentowania przez Państwa uczestniczących w video czacie.

Subskrybuj kanał YouTube Miejskiego Domu Kultury w Stalowej Woli

PREMIERA pierwszej animacji #TerazLasowiacy – Legendy w sieci “O dwóch braciach i diabelskich sekretach”

13 września 2020

Zrealizowano w ramach projektu #TerazLasowiacy – Legendy w Sieci