Który projekt pojawi się na bloku Siedlanowskiego 10?

Ankieta będzie aktywna do dnia 24 września 2020 roku do godz. 9:00.

Już 16 października w Stalowej Woli pojawi się nowy mural. Powstanie w ramach projektu „Marceli Siedlanowski – żołnierz i budowniczy Niepodległej”, czym przypomni mieszkańcom kluczową postać dla naszego miasta.

Prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety, której wyniki zadecydują o wyborze jednego z dwóch projektów przygotowanych przez Arkadiusza Andrejkowa, wykonawcę muralu na ścianie bloku przy ul. Siedlanowskiego 10.

Inicjatywa Miejskiego Domu Kultury otrzymała dofinansowanie ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017 – 2022 w ramach Programu Dotacyjnego „Koalicje dla Niepodległej #wiktoria1920”.

MDK realizuje projekt w koalicji ze Wspólnotą Mieszkaniową Nieruchomości Nr 10 przy ul. Siedlanowskiego, Miejskim Zakładem Budynków, Muzeum Regionalnym w Stalowej Woli i Miejską Biblioteką Publiczną im. Melchiora Wańkowicza w Stalowej Woli.

UZUPEŁNIJ ANKIETĘ

Ankieta będzie aktywna do dnia 24 września 2020 roku do godz. 9:00.