Warsztaty z projektowania 3D w Pracowni Intermedialnej

19 października 2020 / poniedziałek
rejestracja online

Czy projektowanie 3D jest trudne? Przyjdź i zobacz z nami!

Na darmowych warsztatach z wolnym i otwartym programem Blender w Pracowni Intermedialnej Miejskiego Domu Kultury postawimy pierwsze kroki w tworzeniu w trzech wymiarach. Cykl warsztatowy składać się będzie z wykładu oraz zajęć praktycznych z użyciem tabletów graficznych w mniejszych grupach (terminy zostaną ustalone na pierwszym wykładzie), a poprowadzi go Iwona Pityńska.

Pierwsze spotkanie w formie prelekcji odbędzie się 19 października 2020 o godz. 18.00.

Zapisy odbywają się przez formularz rejestracyjny * Warsztaty są przeznaczone dla osób od 14 roku życia.

* ilość miejsc jest ograniczona, po wysłaniu zgłoszenia otrzymamy potwierdzenie rejestracji lub dopisania do listy rezerwowej

Iwona Pityńska

Absolwentka grafiki projektowej na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz historii sztuki na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od kilku lat zawodowo zajmuje się wzornictwem i projektowaniem produktów w środowisku 3D. Dodatkowo zajmuje się malarstwem, projektowaniem graficznym, ilustracją i fotografią artystyczną

Ważne zmiany przy organizacji wydarzeń w MDK w związku z COVID-19

Regulamin uczestniczenia w wydarzeniach MDK

Oświadczenie o stanie zdrowia i świadomości ryzyka – w przypadku osób niepełnoletnich wypełnia rodzic/opiekun prawny

RODO – klauzula informacyjna

Warsztaty z projektowania 3D są realizowane w ramach projektu “Cykl działań szkoleniowych i edukacyjnych w “Pracowni Intermedialnej” Miejskiego Domu Kultury w Stalowej Woli”, dofinansowanego z programu “Edukacja Kulturalna”.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury,
uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.