Astrofaza – spotkanie z Piotrem Koskiem w ramach inicjatywy „Zamyślona Stalowa Wola – spotkania filozoficzne”

16 października 2020
sala widowiskowa MDK

Piotr Kosek – twórca popularno-naukowego kanału YT „Astrofaza”. Propagator nauki o kosmosie i nowoczesnych technologiach. Piotr Kosek współpracuje m.in. z Uniwersytetem Mikołaja Kopernika w Toruniu i ich Obserwatorium Astronomicznym UKM w Piwnicach. Jest laureatem nagrody Grand Video Awards i finalistą w kategorii Media w XIV edycji konkursu Popularyzator Nauki, organizowanego przez serwis Nauka w Polsce oraz Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Bierze udział w imprezach popularyzatorskich, m.in. Astro Space Week Wrocław, European Rover Challenge, Nordcon.

16 października 2020, godz. 17:00, sala widowiskowa MDK

ZAPISZ SIĘ

Inicjatywa „Zamyślona Stalowa Wola – spotkania filozoficzne”, lider pomysłu: Jarosław Mastalerczyk, pomysłowa ekipa: Łukasz Imos, Magdalena Komsa, Izabela Rogala.

Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2020.