MDK zamknięty dla Publiczności od 7.11.2020 r.

Od 7.11.2020 r. MDK zamknięty dla Publiczności
Zajęcia artystyczne bez zmian.

Szanowni Państwo!

W związku z drugą falą pandemii, Rządowy Zespół Zarządzania Kryzysowego zdecydował w dniu 4.11.2020 r. o czasowym zamknięciu dla publiczności od 7 listopada 2020 r. instytucji kultury. Oznacza to, że nie będą mogły być w nich organizowane wydarzenia z udziałem publiczności (koncerty, spektakle, seanse kinowe, wystawy).

Zajęcia zespołów artystycznych MDK odbywać się będą wg dotychczasowego harmonogramu przy uwzględnieniu zasad reżimu sanitarnego, określonych w wewnętrznych regulaminach MDK. (link)

Wg informacji ministerialnych możliwe jest prowadzenie prób i przygotowanie do organizacji wydarzeń artystycznych, praca zdalna i udostępniania zbiorów bądź spektakli online. Mogą być również organizowane wydarzenia online bez udziału publiczności (źródło: link)

Czekamy niecierpliwie na poprawę sytuacji epidemicznej i na możliwość ponownego spotkania z naszą Publicznością na wydarzeniach organizowanych w Miejskim Domu Kultury w Stalowej Woli.

Dyrekcja i pracownicy MDK

Rys. Andrzej Mleczko – wykorzystano za zgodą autora.