Luzowanie obostrzeń w związku z COVID-19

Sekretariat czynny w godz. 7.30 - 15.30

Szanowni Państwo!

W związku z luzowaniem obostrzeń w sektorze kultury, możliwe są od 15 maja projekcje filmowe oraz działać mogą teatry, opery i filharmonie na świeżym powietrzu z obłożeniem 50% miejsc zaś od 21 maja można wznowić działalność z udziałem publiczności wewnątrz budynków, również przy obłożeniu 50% ale z zachowaniem reżimu sanitarnego. Od 13 czerwca możliwa będzie konsumpcja w kinach, teatrach zaś od 26 czerwca wzrasta obłożenie – do 75% miejsc, dostępnych na widowni. Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli przygotowuje dla Państwa spotkania i koncerty, aktualny harmonogram znajdziecie Państwo na stronie Aktualności. Szczegóły wprowadzanych przez władze zmian można śledzić na stronie https://www.gov.pl/web/koronawirus/aktualne-zasady-i-ograniczenia.

Dyrekcja i pracownicy MDK

Rys. Andrzej Mleczko – wykorzystano za zgodą autora.