Czas na teatr! – warsztaty

13-15 listopada 2020
Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli
Limit miejsc wyczerpany / zapisy na listę rezerwową

Kolejna młodzieżowa inicjatywa „Czas na teatr!”, której pomysłodawcami są Julia Kaczkowska, Alan Bulec i Alicja Myśliwiec, to 3-dniowe warsztaty teatralne.

Limit miejsc wyczerpany / zapisy na listę rezerwową —> KLIK

Prowadzący:

Joanna Holcgreber – aktorka, pedagog, asystent reżysera w Ośrodku Praktyk Teatralnych „Gardzienice”, w którym pracuje od września 1995 roku; stanowi trzon zespołu artystycznego prowadzącego sesje dydaktyczne organizowane w Polsce i za granicą; specjalizuje się w prowadzeniu „treningu wzajemnościowego” oraz „cheironomii” – specyficznych form treningu aktorskiego stworzonych na gruncie gardzienickim.

Mariusz Gołaj – aktor i pedagog; pracuje w Ośrodku Praktyk Teatralnych „Gardzienice” od 1979 roku, uczestniczy we wszystkich projektach teatralnych i dydaktycznych, a także gra wiodące role w gardzienickich spektaklach; dużo podróżuje; sporadycznie gra w filmach i pisze o teatrze.

Warsztaty będą odbywały się w następującym czasie:

13.11.2020 (piątek) – godz. 10:30-18:00, sala baletowa (II piętro, lewe skrzydło MDK)
14.11.2020 (sobota) – godz. 10:30-18:00, sala baletowa (I piętro, lewe skrzydło MDK)
15.11.2020 (niedziela) – godz. 10:30-16:30, sala baletowa (I piętro, lewe skrzydło MDK)

Ważne zmiany przy organizacji wydarzeń w MDK w związku z COVID-19

Regulamin uczestniczenia w wydarzeniach MDK

Oświadczenie o stanie zdrowia i świadomości ryzyka – w przypadku osób niepełnoletnich wypełnia rodzic/opiekun prawny