„Podróż po fotografii tańca” – miniporadnik

Ostatnim akcentem inicjatywy „Stalowy FOTO-BREAK” jest miniporadnik „Podróż po fotografii tańca”. Zachęcamy do zapoznania się z nim wszystkich amatorów fotografowania, ale także tych, którzy jeszcze nie zaczęli swojej przygody z fotografią.

Swoimi fotograficznymi doświadczeniami podzielił się Kamil „Żurek” Żurawski – stalowowolski tancerz i fotograf, założyciel grupy Stalowy Break, certyfikowany instruktor tańca sportowego, absolwent inżynierii środowiska w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Krośnie, pomysłodawca i opiekun inicjatywy „Stalowy FOTO-BREAK”.

„Podróż po fotografii tańca. Miniporadnik tworzenia fotografii tanecznej” POBIERZ

Na inicjatywę „Stalowy FOTO-BREAK” złożyły się następujące aktywności:

– średniozaawansowane warsztaty breakingowe dla grupy Stalowy Break,

– konkurs fotografii tańca,

– film instruktażowy z podstawowymi krokami tańca breakdance,

– miniporadnik z zakresu fotografii tańca.

Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2020.