Rozwiń skrzydła z „Sokołem”

30 stycznia 2021 / sobota
od godz. 10.00
Rozwadowski Dom Kultury „Sokół”
ul. Rozwadowska 21
Zapisy mailowo na adres: sokol@mdkstalowawola.pl

Ponad 100-letni budynek „Sokoła” ponownie odzyskał swój blask i ma szansę na nowo stać się centrum życia artystycznego Rozwadowa. W jego gościnnym wnętrzu zagnieździł się Rozwadowski Dom Kultury „Sokół” – filia Miejskiego Domu Kultury w Stalowej Woli. Już wkrótce wypełni się on muzyką, tańcem i śpiewem.

Na dobry początek rozwadowski „Sokół” pod swoje skrzydła zaprasza dzieci w wieku 7 – 15 lat. Będą one mogły rozwijać talenty pod okiem profesjonalnych instruktorów: rytmiki, śpiewu, nauki gry na instrumentach, tańca.

Najbliższe spotkanie z opiekunami grup już w sobotę 30 stycznia od godz. 10.00. Jeśli masz pasję, talent, który chcesz rozwijać lub chęć spróbowania czegoś nowego, przyjdź… i poznajmy się bliżej. Jeśli tylko zechcesz, będziesz mógł zaprezentować nam próbkę swoich umiejętności, więc nie zapomnij o nagraniu czy przyniesieniu ze sobą instrumentu.

Obecnie działalność artystyczną można prowadzić w ograniczonym zakresie, podyktowanym wytycznymi ministerialnymi. RDK „Sokół” będzie działał według regulaminów obowiązujących w MDK, opracowanych na podstawie aktualnych zaleceń.

REGULAMIN

Oświadczenie rodzica / opiekuna prawnego uczestnika zajęć w RDK „Sokół”

Z tego też względu prosimy o zgłoszenie swojego uczestnictwa w spotkaniu 30 stycznia drogą mailową na adres: sokol@mdkstalowawola.pl. Zgłoszenia przyjmujemy do piątku (29 stycznia 2021 r.) do godz. 15.00. Odpowiemy wyznaczając dokładną godzinę
spotkania. Za pierwszy semestr uczestniczenia w zajęciach w „Sokole” nie będą pobierane opłaty.

Spotkanie informacyjne o działalności artystycznej
Rozwadowski Dom Kultury „Sokół”
ul. Rozwadowska 21

30 stycznia 2021 r. / sobota
od godz. 10.00

Zapisy mailowo na adres:
sokol@mdkstalowawola.pl

 Mapa Dojazdu

Napisz do nasPrzepisz kod antyspamowy: captcha