Rozwiń skrzydła z „Sokołem”

Rozwadowski Dom Kultury „Sokół”
ul. Rozwadowska 21
Tel.tel. 15 600 02 85
e-mail: sokol@mdkstalowawola.pl

Ponad 100-letni budynek „Sokoła” ponownie odzyskał swój blask i ma szansę na nowo stać się centrum życia artystycznego Rozwadowa. W jego gościnnym wnętrzu zagnieździł się Rozwadowski Dom Kultury „Sokół” – filia Miejskiego Domu Kultury w Stalowej Woli. Już wkrótce wypełni się on muzyką, tańcem i śpiewem.

Na dobry początek rozwadowski „Sokół” pod swoje skrzydła zaprasza dzieci w wieku 7 – 15 lat. Będą one mogły rozwijać talenty pod okiem profesjonalnych instruktorów: rytmiki, śpiewu, nauki gry na instrumentach, tańca.

Obecnie działalność artystyczną można prowadzić w ograniczonym zakresie, podyktowanym wytycznymi ministerialnymi. RDK „Sokół” będzie działał według regulaminów obowiązujących w MDK, opracowanych na podstawie aktualnych zaleceń.

Oświadczenie rodzica / opiekuna prawnego uczestnika zajęć w RDK „Sokół”

Rozwadowski Dom Kultury „Sokół”
ul. Rozwadowska 21

sokol@mdkstalowawola.pl