Regulaminy i instrukcje w związku z COVID-19 w “Sokole”

Budynek rozwadowskiego “Sokoła” powoli odradza się w zupełnie nowej odsłonie, wraca do życia i nowej funkcjonalności. Wznowienie działalności przyszło jednak w trudnym dla wszystkim okresie epidemii COVID-19, dlatego konieczne jest działanie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, określonego przez Główny Inspektorat Sanitarny, a także zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego dla domów kultury.

Aby móc korzystać z oferty kulturalnej w tym okresie należy zapoznać się z instrukcjami i regulaminami oraz wypełnić stosowne oświadczenia, które warunkują udział w zajęciach artystycznych oraz wydarzeniach organizowanych w rozwadowskim “Sokole”.

Regulaminy i instrukcje z uwzględnieniem specyfiki budynków MDK i RDK są dostępne pod adresem: https://www.mdkstalowawola.pl/2020/09/30/miejski-dom-kultury/sprawy-publiczne/covid-19-regulaminy-i-instrukcje/

Prosimy o zapoznanie się z nimi oraz wypełnienie stosownych oświadczeń (za niepełnoletnich uczestników zajęć oświadczenia podpisują rodzice / prawni opiekunowie).

Do zobaczenia na zajęciach w “Sokole”!

 Mapa Dojazdu

Napisz do nasPrzepisz kod antyspamowy: captcha