Rozwiń skrzydła z „Sokołem” – trwa nabór internetowy

Zapisy mailowo na adres:
sokol@mdkstalowawola.pl

Ponad 100-letni budynek „Sokoła” ponownie odzyskał swój blask i ma szansę na nowo stać się centrum życia artystycznego Rozwadowa. W jego gościnnym wnętrzu zagnieździł się Rozwadowski Dom Kultury „Sokół” – filia Miejskiego Domu Kultury w Stalowej Woli. Już wkrótce wypełni się on muzyką, tańcem i śpiewem.

Zapraszamy dzieci w wieku 7 – 15 lat na zajęcia:

• tańca
  • śpiewu
  • perkusji
  • skrzypiec (od lat 8)

Zapisy na zajęcia przyjmujemy drogą mailową na adres: sokol@mdkstalowawola.pl. W wiadomości prosimy podać: imię i nazwisko rodzica, imię i nazwisko dziecka, kontakt, informacje w których zajęciach dziecko chciałoby uczestniczyć. Za pierwszy semestr uczestniczenia w zajęciach w „Sokole” nie będą pobierane opłaty.

Obecnie działalność artystyczną można prowadzić w ograniczonym zakresie, podyktowanym wytycznymi ministerialnymi. RDK „Sokół” będzie działał według regulaminów obowiązujących w MDK, opracowanych na podstawie aktualnych zaleceń.

Oświadczenie rodzica / opiekuna prawnego uczestnika zajęć w RDK „Sokół”