„Walc nasz powszedni” – spektakl Amatorskiego Teatru Dramatycznego im. Józefa Żmudy

14 lutego 2021 / niedziela
godz. 17.00
sala kameralna
WSTĘP ZA ZAPROSZENIAMI

Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli zaprasza na spektakl Amatorskiego Teatru Dramatycznego im. Józefa Żmudy „Walc nasz powszedni”. Scenariusz oparty na motywach „Monodramu” Artura Grabowskiego. Kobieta i mężczyzna, dwa żywioły w jednej przestrzeni jaką jest małżeństwo. Próba znalezienia kompromisu między ja i my. Opowieść o upływającym czasie w rytmie walca, gdzie dwoje partnerów próbuje wspólnie tańczyć choć niekiedy gubią rytm, mylą krok. Spektakl o szukaniu i odnajdywaniu miłości w okruchach codzienności. Sztuka miała swoją premierę w lutym 2020 roku.

 

„Walc nasz powszedni”
wg Artura Grabowskiego

reżyseria: Maria Bembenek
występują:
Małgorzata Grudzień, Stanisław Tunia

14 lutego 2021 / niedziela
godz. 17.00
sala kameralna
WSTĘP ZA ZAPROSZENIAMI

 

 

Zaproszenia do odbioru w Miejskim Domu Kultury.

Wszystkie wydarzenia w Miejskim Domu Kultury odbywają się z zachowaniem reżimu sanitarnego: obowiązkowe jest zakrywanie ust i nosa, zabroniona jest konsumpcja, zachowujemy jedno wolne miejsce pomiędzy widzami. Ostatni z obowiązków nie dotyczy:
·       osoby, która uczestniczy w seansie z dzieckiem poniżej 13. roku życia;
·       osoby, która uczestniczy w seansie z osobą z orzeczeniem o niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego lub osobą, która ze względu na stan zdrowia nie może poruszać się samodzielnie;
·       osób z jednego gospodarstwa domowego.

Do sprzedaży przeznaczonych jest 50% miejsc co oznacza 254 miejsca w dużej sali oraz 35 miejsc w sali kameralnej.

Aby móc uczestniczyć w wydarzeniach artystycznych w MDK należy zapoznać się z „Regulaminem uczestniczenia w wydarzeniach odbywających się w MDK na czas obowiązywania obostrzeń w stanie epidemii COVID-19”

Obowiązkowe jest wypełnienie na miejscu i przekazanie obsłudze „Oświadczenia o stanie zdrowia i świadomości ryzyka”. Oświadczenie można również pobrać ze strony
i przekazać obsłudze już wypełnione i podpisane.Mapa Dojazdu

Napisz do nasPrzepisz kod antyspamowy: captcha