Konferencja prasowa dotycząca projektu „Przebudowa i wykonanie prac konserwatorskich w Miejskim Domu Kultury w Stalowej Woli celem efektywnego wykorzystania dziedzictwa kulturowego”

29 kwietnia 2021 r. na platformie ZOOM odbyła się konferencja online dotycząca działań realizowanych w ramach projektu pn.: „Przebudowa i wykonanie prac konserwatorskich w Miejskim Domu Kultury w Stalowej Woli celem efektywnego wykorzystania dziedzictwa kulturowego”, na który Gmina Stalowa Wola otrzymała dofinansowanie ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego na lata 2014 – 2021 w ramach Programu „Kultura” Działanie 1. „Poprawa Zarządzania Dziedzictwem Kulturowym”.

Konferencja odbyła się z udziałem:

Lucjusza Nadbereżnego – Prezydenta Miasta Stalowa Wola

Marka Gruchoty – Dyrektora Miejskiego Domu Kultury w Stalowej Woli

Izabeli Wermińskiej – Wrzosek – przedstawicielki Miejskiego Domu Kultury w Stalowej Woli

oraz zaproszonych gości – przedstawicieli partnera projektu z Państw Darczyńców – norweskiej organizacji pozarządowej INTBAU Norway:

Arne Sødal – INTBAU Norway

Audun Engh – INTBAU Norway