Wakacyjne koncerty z cyklu “Dobre Granie Przy Fontannie”

wakacyjne piątki
godz. 20.00
taras MDK
wstęp wolny

Wakacje w pełni a z nimi powraca cykl piątkowych koncertów pod nazwą „Dobre Granie Przy Fontannie”. W osiem piątkowych wieczorów, począwszy od 2 lipca, taras Miejskiego Domu Kultury w Stalowej Woli wypełni się przeróżną muzyką i – mamy nadzieję – również liczną Publicznością. Będzie nostalgicznie, poetycko, szantowo, funkowo, reggae’owo, jazzowo, elektronicznie i rockowo. Zawsze stylowo i w klimacie.

Cechą wspólną wszystkich koncertów jest łączność wszystkich Wykonawców z naszym miastem, Stalową Wolą, bądź poprzez miejsce urodzenia, bądź przez prowadzoną tu działalność artystyczną i udział w projektach organizowanych przez Miejski Dom Kultury.

Usłyszymy zatem wykładowców warsztatów muzycznych, od wielu lat prowadzonych w naszej placówce (Marcin Maziarz /  Martyna Puszka-Maziarz, Raduli Squad), uczestników warsztatów, którzy opuścili już nasze miasto lecz grają w różnych składach w swoich nowych środowiskach (Grzegorz Wryk, Dobrosław Jabłoński, Kacper St. Latawiec z zespołu Pigment), stalowowolan, którzy tworzą muzykę autorską (Marta Kania, Witold Haliniak z The Bartenders) czy Ambasadorów Stalowej Woli w osobach Bartosza Hadały i Konrada Mastyło.

Wszystkie koncerty, począwszy od 2 lipca rozpoczynają się o godz. 20.00 a wstęp na nie jest bezpłatny. Organizatorzy przygotowali dla Państwa 100 miejsc siedzących pod zadaszeniem.

2.07 – Duet Martyna Puszka-Maziarz / Marcin Maziarz -jazz, bossa nova (Lublin)

9.07 – Marta Kania z zespołem – szanty, poezja śpiewana, promocja płyty Artystki (Wrocław)

16.07 – Riders Of Deserted Seas – garage rock (Stalowa Wola)

23.07 – Joanna Pocica / Konrad Mastyło – recital “W słowach ślad” (Kraków)

30.07 Bartosz Hadała Eklectic Band Olszewscy+ koncert jazzowy (Toronto / Bydgoszcz)

6.08Marek Raduli Squad– fusion (Lublin / Rzeszów)

13.08Pigment – new jazz – promocja albumu pt. Miejski Dom Natury (Stalowa Wola / Warszawa)

20.08 The Bartenders – ska-jazz (Warszawa)

Zadanie dofinansowane ze środków budżetu Powiatu Stalowowolskiego


Zieleń na tarasie użyczyła nieodpłatnie

Szkółka drzew i krzewów ozdobnych Bożena Molawka ul. Ks. Wł. Szubargi 41, 37-403 Pysznica, tel. +48 509295556Mapa Dojazdu

Napisz do nasPrzepisz kod antyspamowy: captcha