Uroczyste podpisanie Deklaracji Założycielskiej Klastra Lasowiackiego

29 czerwca 2021
godz. 11.00
Taras Miejskiego Domu Kultury w Stalowej Woli

29 czerwca 2021 roku o godzinie 11.00 zapraszamy na taras Miejskiego Domu Kultury w Stalowej Woli na uroczyste podpisanie „Deklaracji Założycielskiej Klastra Lasowiackiego”.
Powołanie Klastra jest reakcją na rosnące zainteresowanie samorządów, przedsiębiorstw, instytucji kultury i organizacji pozarządowych korzystaniem z zasobów lasowiackiego dziedzictwa kulturowego.
Klaster Lasowiacki ma na celu sieciowanie i organizowanie współpracy podmiotów działających, czy też dopiero planujących aktywność z myślą o lokalnych potencjałach.
Zamierzamy je skupiać i promować pod emblematem laso life. Zawartość symbolizowana przez ideę laso life jest oczywista, ale dokładną jej charakterystykę wypracujemy razem.
Informacje organizacyjne:

1. Rejestracja podmiotów, które wyrażą chęć podpisania Deklaracji Założycielskiej Klastra Lasowiackiego w dniu 29 czerwca 2021 r. odbywa się poprzez Formularz Google: KLIK

2. Zgłoszenia przyjmujemy do 24 czerwca 2021 roku.

3. Treść Deklaracji Założycielskiej Klastra Lasowiackiego: do pobrania

4. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem podsumowującym dotychczasowe ustalenia względem powołania Klastra Lasowiackiego, opracowanym przez Marcina Jabłońskiego – międzynarodowego eksperta z zakresu klasteringu, prowadzącego szkolenie pn. „Aspekty formalno-prawne dotyczące działalności gospodarczej i funkcjonowania klastrów” dla osób zainteresowanych stworzeniem takiej formacji w naszym regionie: do pobrania 
5. Wszelkie pytania dotyczące idei Klastra Lasowiackiego prosimy kierować na adres: klasterlasowiacki@gmail.com .

Organizatorzy wciąż zapraszają wszystkich, którzy chcieliby włączyć się w tworzenie Klastra. Przypominamy, iż jest on inicjatywą otwartą, do której mogą dołączać nowe podmioty na każdym etapie jego funkcjonowania.

Inicjatywa powołania Klastra Lasowiackiego jest realizowana przez Gminę Stalowa Wola oraz Miejski Dom Kultury w ramach projektu „Przebudowa i wykonane prac konserwatorskich w Miejskim Domu Kultury w Stalowej Woli celem efektywnego wykorzystania dziedzictwa kulturowego” dofinansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego (MF EOG) 2014 – 2021.



Mapa Dojazdu

Napisz do nas



Przepisz kod antyspamowy: captcha