AMATOPASJA 20 im. Alicji Czajkowskiej – Chmielewskiej

25 czerwca 2021 / piątek
Taras MDK / wstęp wolny

Galeria TŁO Miejskiego Domu Kultury zaprasza na miniwernisaż AMATOPASJA 20. Co roku o tej porze spotykaliśmy się na otwarciu wystawy podsumowującej kończący się właśnie sezon artystyczny na zajęciach plastycznych i warsztatach malarstwa UTW. W tym roku świętować będziemy jednak inaczej. Prace powstałe pod czujnym okiem artystki Agaty Magdziak będzie można obejrzeć w galerii na Facebooku MDK. Ich autorami jest  ponad 100- osobowa grupa dzieci, młodzieży oraz dorosłych uczestników zajęć.
Aby jednak tradycji wspólnych spotkań stało się zadość, zapraszamy na taras MDK w piątek, 25 czerwca, o godzinie 16.00. Podczas miniwernisażu zaprezentowana zostanie impresja filmowa, która powstawała w trakcie zajęć. Do zobaczenia!