Wizyta teatralna w Ośrodku Praktyk Teatralnych „Gardzienice” – nabór uczestników

19-20 sierpnia 2021
nabór trwa do 11 sierpnia 2021

Zapraszamy instruktorów teatralnych, aktorów lokalnych grup, nauczycieli i uczniów zainteresowanych teatrem do udziału w wizycie w Ośrodku Praktyk Teatralnych „Gardzienice” organizowanej w ramach projektu „Gabinet Józefa Żmudy – do TEATRU!”.

Wizyta odbędzie się w terminie 19-20 sierpnia 2021 roku.

Zapisy: KLIK

Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku dużego zainteresowania wizytą obowiązuje zasada, że z jednej grupy teatralnej/szkoły w wizycie może uczestniczyć opiekun i 3 aktorów/uczniów (w sumie maksymalnie 4 osoby).

W programie wizyty m.in.:

– warsztaty teatralne: praca muzyczna, wprowadzenie do Cheironomii, ćwiczenia wzajemnościowe;
– MARATON Teatralny – spektakle: „Oratorium Pytyjskie” i Sceny z „Wyzwolenia”;
– pokazy filmów dokumentalnych o „Gardzienicach”.

Osoba do kontaktu:
Katarzyna Pawłowska
e-mail: k.pawlowska@mdkstalowawola.pl
tel. (15) 842 09 50, wewn. 119

Nabór trwa do 11 sierpnia 2021.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego

Organizator:

Partnerzy: