Zajęcia zespołów w nowym sezonie artystycznym 2021 / 2022

Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli z dniem 1 września br. wchodzi w trudny okres prac, związanych z przebudową i wykonaniem prac konserwatorskich w sali widowiskowej oraz w wielu salach, w których dotychczas prowadzone były zajęcia artystyczne. Nasz dom kultury będzie zatem terenem budowy i nie będzie możliwości korzystania z dotychczasowych pomieszczeń, aż do zakończenia remontu.

Końcem zeszłego roku szkolnego, w celu utrzymania działalności zespołów artystycznych MDK odbyły się rozmowy w dyrekcjami szkół, podległych Gminie Stalowa Wola, odnośnie przeniesienia zajęć do pomieszczeń szkolnych, co spotkało się z ogromnym zrozumieniem dyrektorów miejskich placówek oświatowych.

Ponieważ początek roku szkolnego to również trudny czas dla szkół, w których nasze zespoły będą pracować, podjęta została decyzja o rozpoczęciu sezonu artystycznego nie wcześniej niż 13 września 2021 roku. Konkretną datę rozpoczęcia zajęć w nowych lokalizacjach podadzą instruktorzy poszczególnych zespołów po ostatecznym potwierdzeniu ustaleń z dyrektorami stalowowolskich szkół. Liczymy na Państwa zrozumienie, do zobaczenia na zajęciach artystycznych niebawem!

Poniżej znajduje się Zarządzenie Dyrektora MDK w tej sprawie.

Zarządzenie nr 10

 Mapa Dojazdu

Napisz do nasPrzepisz kod antyspamowy: captcha