SPEKTAKL GOŚCINNY: „Podróż do Buenos Aires” Amanity Muskarii

19 września 2021 / godz. 18.00
sala widowiskowa Spółdzielczego Domu Kultury
bilety: 30 zł, 20 zł
W dniach 17 - 19 września 2021 sprzedaż biletów wyłącznie stacjonarnie w Spółdzielczym Domu Kultury / płatność gotówką.

Wielokrotnie wyróżniana przez widzów i krytyków jedna z najzdolniejszych aktorek średniego pokolenia, Gabriela Muskała, wcieli się w rolę Walerki, głównej bohaterki Podróży do Buenos Aires – wzruszającej opowieści o nas samych. Na scenie tak jak w życiu sytuacja komiczna często wpisana jest w dramatyczny kontekst, a śmiech miesza się ze łzami wzruszenia. Dlatego koniecznie trzeba odbyć tę podróż razem z Walerką.

„Podróż do Buenos Aires” Amanity Muskarii

– Teatr im. S. Jaracza w Łodzi

Reżyseria: Marian Półtoranos

Muzyka: Jacek Grudzień, Greg Zgliński

Występuje: Gabriela Muskała

19 września 2021 / godz. 18.00 / sala widowiskowa Spółdzielczego Domu Kultury / bilety: 30 zł, 20 zł

W dniach 17 – 19 września 2021 sprzedaż biletów wyłącznie stacjonarnie w Spółdzielczym Domu Kultury / płatność gotówką.