Kolędujmy razem – warsztaty śpiewania kolęd i koliadek

23 stycznia 2022 / niedziela
godz. 18.30
RDK „Sokół”
obowiązują zapisy

Zapraszamy w niedzielę, 23 stycznia do Rozwadowskiego Domu Kultury „Sokół” na polsko- ukraińskie kolędowanie. Święta Bożego Narodzenia w Polsce i na Ukrainie przypadają w różnych terminach, ale w obu kulturach nie można sobie ich wyobrazić bez śpiewania kolęd.

Najliczniejszą mniejszością narodową mieszkającą obecnie w Stalowej Woli są Ukraińcy. Warsztaty śpiewania kolęd oraz koliadek i szczedrawek w „Sokole” będą doskonałą okazją do poznania się z naszymi ukraińskimi sąsiadami i ich świątecznymi zwyczajami. Nie zabraknie również tradycyjnych potraw – ukraińskiej i polskiej.

Gospodarzem wieczoru będzie Karolina Nowak – dyrygent i nauczyciel muzyki w RDK „Sokół”, a przy fortepianie zasiądzie Bartosz Kanach – pianista,  aranżer i akompaniator ze  stalowowolskiego Miejskiego Domu Kultury.

 

Kolędujmy razem

Warsztaty śpiewania kolęd i koliadek

Rozwadowski Dom Kultury „Sokół”
23 stycznia 2022 / niedziela
godz. 18.30

Ilość miejsc ograniczona.

Informacje i zapisy online poprzez formularz: KLIK

Warsztaty realizowane są w ramach projektu „Przebudowa i wykonanie prac konserwatorskich w Miejskim Domu Kultury w Stalowej Woli celem efektywnego wykorzystania dziedzictwa kulturowego” dofinansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego (MF EOG) 2014-2021.Mapa Dojazdu

Napisz do nasPrzepisz kod antyspamowy: captcha