Wyprzedaż ostatnich foteli z sali widowiskowej MDK!

Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli zaprasza na wyprzedaż ostatnich  foteli z sali widowiskowej.

Fotele służyły widzom wydarzeń artystycznych  oraz seansów w kinie “Wrzos” od połowy lat 70. ubiegłego wieku. W 2000 roku przeszły renowację. Są w dobrym stanie technicznym. Były świadkami wielu wydarzeń artystycznych z udziałem znakomitych gwiazd, także światowego formatu, np. Tomasz Stańko, Eric Marienthal, Billy Hart czy  Randy Brecker. Wśród plejady gwiazd swój benefis miał Konrad Mastyło, a jeden ze swoich ostatnich koncertów dał Wojciech Karolak. Publiczność sali widowiskowej  uczestniczyła w spektaklach, koncertach, widowiskach przygotowanych przez stalowowolskich mistrzów: Józefa Żmudę, Stanisława Steczkowskiego, Ignacego Wachowiaka, Alojzego Szopę, Marka Woynarowskiego.

Szczegóły sprzedaży znajdują się w poniższych załącznikach. Prosimy o zapoznanie się z ich zapisami potencjalnych nabywców. Za zakupione krzesła wystawiamy faktury VAT. Kontakt ws. sprzedaży – Sekretariat MDK, tel. (15) 842 09 50

Do pobrania:

1. Zarządzenie ws. sprzedaży foteli