XIII Stalowowolska Rowerowa Masa Krytyczna w Bikelandii

3 maja 2022
godz. 16.00
start i meta: Plac Piłsudskiego
zapisy w godz. 15.00 – 15.50

Witamy w Bikelandii! Gdzie to jest? Tu, w Stalowej Woli, gdzie nieprzerwanie od 84 lat rowery śmiało po ulicach miasta mkną. Zapraszamy 3 maja do aktywnego udziału w Stalowowolskiej Rowerowej Masie Krytycznej, by: podkreślić rowerowe tradycje naszego miasta, promować bezpieczną jazdę oraz wszelkie zalety wynikające z korzystania z tego ekologicznego środka transportu i rekreacji.
Różne marki i rodzaje rowerów pojawiały się u nas na ulicach. Swego czasu dość powszechnym w użytkowaniu był rower „Ukraina” produkowany w Charkowie. Czy ktoś jeszcze korzysta z tego wehikułu? A może takowy ukryty gdzieś czeka na dobry moment, by ponownie zagościć na ulicach? Zachęcamy właścicieli „Ukrain” do uczestnictwa w wydarzeniu.
Wszyscy jadący w tegorocznej masie krytycznej wezmą udział w losowaniu nagród-niespodzianek. Osobną pulę upominków rozlosujemy wśród jadących na „Ukrainach”. Na pierwszych 200 osób czekają pamiątkowe szprychówki i odblaski.
Bikelandia to projekt debiutujący podczas Majówki w Stalowej Woli, w ramach którego MDK zaproponuje cykl wydarzeń rowerowych na cały sezon z finałem u progu zimy.Mapa Dojazdu

Napisz do nasPrzepisz kod antyspamowy: captcha