“Z lasowiackiej zagrody – źródła folkloru lasowiackiego” – zajęcia edukacyjne w Parku 24 dla szkół podstawowych

Miejski Dom Kultury zaprasza uczniów klas I – III szkół podstawowych w Stalowej Woli do udziału w kolejnej odsłonie cyklu warsztatów edukacyjnych – Dziedzictwo regionu Puszczy Sandomierskiej. W ramach działania organizowane będą edukacyjne warsztaty terenowe pn.: “Z lasowiackiej zagrody – źródła folkloru lasowiackiego”.

Autorskie zajęcia edukatorów oraz instruktorów MDK oparte będą na wiedzy etnograficznej, źródłach folkloru lasowiackiego oraz współczesnych technikach edukacyjnych.
Jednorazowe warsztaty edukacyjne będą odbywać się w terminie od 26 maja do 23 czerwca 2022 roku w Parku 24 za budynkiem dawnego Kina Ballada w każdy wtorek i czwartek w godzinach od 8.00 do 14.00. Czas trwania zajęć to 40 min.

Maksymalna ilość uczestników zajęć to 25 osób (nie licząc nauczycieli i opiekunów). Zapisy przyjmowane są od dnia 23 maja w godzinach 8.00 do 15.00. Zajęcia będą bezpłatne.

Serdecznie zapraszamy

Kontakt:

Buro MDK: +48 (15) 842 09 50, wew. 138

e-mail: i.wrzosek-werminska@mdkstalowawola.pl


Zajęcia edukacyjne są częścią cyklu edukacyjnego realizowanego w ramach projektu Dziedzictwo regionu Puszczy Sandomierskiej, realizowanego w ramach projektu „Przebudowa i wykonanie prac konserwatorskich w Miejskim Domu Kultury w Stalowej Woli celem efektywnego wykorzystania dziedzictwa kulturowego” dofinansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego (MF EOG) 2014-2021
 Mapa Dojazdu

Napisz do nasPrzepisz kod antyspamowy: captcha