Gwieździsta Rowerowa Masa Krytyczna

15 lipca 2022
start z różnych lokalizacji

Jeśli jeździsz rowerem po Stalowej Woli, to koniecznie weź udział w tej eskapadzie! W piątek 15 lipca z czterech punktów miasta wyruszą peletony Gwieździstej Rowerowej Masy Krytycznej, obierając sobie za cel Park Zimnej Wody. Grupy rowerzystów mogą liczyć do 15 osób i poruszać się będą ścieżkami rowerowymi, by sprawdzić ich jakość i czy łączą się w jakiś sposób zapewniający dotarcie z różnych osiedli na tereny rekreacyjne Stalowej Woli. W miejscu docelowym będzie można przekazać swe spostrzeżenia dotyczące przejechanej trasy oraz wypełnić ankietę skierowaną do rowerzystów. Wszyscy uczestnicy przejazdów otrzymają koszulki „Bikelandii”. Pod tą nazwą MDK organizuje wydarzenia rowerowe promujące atrakcje turystyczne regionu oraz bezpieczną jazdę.
15 lipca, godz. 18.00

DO POBRANIA: Gwieździsta Rowerowa Masa Krytyczna – regulamin

Start symultaniczny z czterech miejsc, gdzie oczekują na rowerzystów przewodnicy w żółtych koszulkach „Bikelandii”

• PSP Nr 11 – ul. Wojska Polskiego
  • Plac zabaw przy Spółdzielczym Domu Kultury
  • Mural Marcelego Siedlanowskiego – ul. Siedlanowskiego 10
  • PSP Nr 12 – Osiedle Poręby.

Meta – Park Zimnej Wody

Zapraszamy!