Casting do etiudy filmowej

23 lipca 2022
godz. 12.00 - 15.00
Rozwadowski Dom Kultury „Sokół”

Do etiudy filmowej realizowanej w ramach warsztatów filmowych CamON poszukujemy aktorów i aktorek, lub po prostu kreatywnych i szukających nowych doświadczeń osób ze Stalowej Woli i okolic.

Do udziału zapraszamy:
• chłopców w wieku 13-15 lat
• mężczyzn w wieku 18-55 lat
• kobiety w wieku 18-25 lat
• kobiety w wieku 40-60 lat

Casting do etiudy odbędzie się w sobotę 23 lipca w godzinach 12.00 – 15.00 w Rozwadowskim Domu Kultury „Sokół” w Stalowej Woli.

Realizacja etiudy planowana jest w dniach 11-15 sierpnia 2022 w Stalowej Woli. Film składa się z ośmiu obyczajowych historii o różnorodnej stylistyce, połączonych wspólnym motywem przewodnim. Produkcja jest realizowana nieodpłatnie. Gwarantujemy świetną atmosferę na planie i możliwość zdobycia cennego doświadczenia.

Warsztaty CamON to roczny program dla twórców filmowych z Podkarpacia realizowany od 2017 roku przez Podkarpacką Komisję Filmową i Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie. Opiekunami programu są wielokrotnie nagradzani twórcy filmowi, wykładowcy wyższych uczelni: Maciej Cuske, reżyser dokumentalista, m.in. laureat Nagrody Filmowej Orły, oraz dr hab. Paweł Chorzępa, operator filmowy, wykładowca m.in. w Szkole Filmowej im. Krzysztofa Kieślowskiego w Katowicach.

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy!Mapa Dojazdu

Napisz do nasPrzepisz kod antyspamowy: captcha