Letnia czytelnia Miejskiego Domu Kultury

4 lipca - 26 sierpnia
od poniedziałku do piątku
taras MDK

Letnia czytelnia Miejskiego Domu Kultury zaprasza na spędzenie wolnego czasu, zatrzymanie się, spotkanie z innymi ludźmi. Można tu pochylić się nad książką, porozmawiać na jej temat, poszerzyć horyzonty najmłodszych czy po prostu miło spędzić czas. Dla chętnych dwujęzyczni animatorzy – ukraińsko-polscy – prowadzą warsztaty malowania, z robienia ‘lalki-motanki’, pocztówek, animacje z bajkami.

Біля Міського Дому Культури щодня по буднях, з 10.00 до 14.00, провадиться “Літня читальня”. Дітки можуть погратися там в ігри, помалювати. Є скакалки, м’яч, конструктор, величезне лего, книжки. Проводяться майстер класи, наприклад, з виготовлення ляльки-мотанки. Усі активності безкоштовні.

Miejski Dom Kultury otrzymał wsparcie udzielone w ramach funduszu Creators for Ukraine zarządzanego przez CISAC we współpracy z ZAiKS-em.