Konkurs na najładniejszą ozdobę z piernika – WYNIKI

PROTOKÓŁ komisji oceniającej prace w „Konkursie na najładniejszą ozdobę z piernika”

W Konkursie na najładniejszą ozdobę z piernika wzięło udział 8 prac.

Komisja konkursowa w składzie:

Lidia Biernat (przewodnicząca jury), Marta Romaniak, Katarzyna Warchoł-Garlicka

oceniła je wszystkie uwzględniając: zgodność z tematem Konkursu, estetykę i kunszt wykonania, pomysłowość i kreatywność, zastosowanie naturalnych składników oraz apetyczność wyrobu.

Komisja konkursowa postanowiła nagrodzić następujące prace i przyznała kolejno:

Miejsce I – praca nr 6 – autorka: Anna Dolecka

Miejsce II – praca nr 7 – Koło Gospodyń Wiejskich „Szwedowianki” w Szwedach w składzie: Anna Skrzypek, Iwona Smutek, Agnieszka Wołoszyn

Miejsce III – praca nr 1 – autorzy: Agnieszka, Konrad, Klaudiusz i Mikołaj Kosior

Sponsorem nagród w Konkursie na najładniejszą ozdobę z piernika jest firma MATTHIAS. Zwycięzcy otrzymują bony wartościowe do zrealizowania w wybranych sklepach firmowych MATTHIAS, a także upominki ufundowane przez Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli.

Wszystkim pozostałym uczestnikom Konkursu przyznano wyróżnienia.

1. Wyróżnienie – praca nr 2 – autorki: Dorota i Hanna Dwojak
  2. Wyróżnienie – praca nr 3 – autorka: Angelika Szewczyk
  3. Wyróżnienie – praca nr 4 – autorka: Justyna Napieracz
  4. Wyróżnienie – praca nr 5 – autorki: Urszula, Milena i Gabriela Łoś
  5. Wyróżnienie – praca nr 8 – Koło Gospodyń Wiejskich „Szwedowianki” w Szwedach w składzie: Iwona Smutek, Agnieszka Wołoszyn, Daniel Kiełb

Wyróżnienia w Konkursie ufundowały: Strefa Welness, 5 przemian – Gabinet odnowy biologicznej i kosmetologii Ewa Urban oraz Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli.

Wszystkim uczestnikom Konkursu serdecznie gratulujemy.

Jednym z konkursów przygotowanych na Jarmark Bożonarodzeniowy jest Konkurs na najładniejszą ozdobę z piernika.

Ozdoba może być wykonana dowolną techniką, lecz bez użycia gotowych elementów. W Konkursie mogą wziąć udział dzieci, młodzież i dorośli z regionu Lasowiackiego (powiat stalowowolski, tarnobrzeski, mielecki, kolbuszowski, niżański i leżajski). Nasz regulamin pomoże sprecyzować wizję Waszych pierników, które przygotujecie do konkursu.

Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród razem ze Sponsorem Konkursu firmą MATTHIAS odbędzie się 18 grudnia 2022 roku o godz. 16.30 na scenie Jarmarku Bożonarodzeniowego.

Do pobrania:

KARTA ZGŁOSZENIA