Konkurs na najładniejsze stoisko Jarmarku Bożonarodzeniowego – WYNIKI

PROTOKÓŁ komisji w „Konkursie na najładniejsze stoisko Jarmarku Bożonarodzeniowego”.

W Konkursie na najładniejsze stoisko Jarmarku Bożonarodzeniowego w Stalowej Woli wzięło udział 32 wystawców.

Komisja konkursowa w składzie:

Lidia Biernat (przewodnicząca jury),

Marta Romaniak,

Katarzyna Warchoł-Garlicka

oceniła je wszystkie biorąc pod uwagę: świąteczny i gustowny wystrój stoiska, ciekawą ekspozycję asortymentu, ogólne estetyczne wrażenie w czasie dnia i po zmroku.

Komisja konkursowa postanowiła nagrodzić następujące stoiska i przyznała kolejno:

Miejsce I – LOVELY BOX

Miejsce II – LOKOMOTYCZE

Miejsce III – RĘKODZIEŁO – ANNA SAJ

Ponadto komisja przyznała następujące wyróżnienia:

1. Wyróżnienie – SPIĘTE BABY
  2. Wyróżnienie – GRATY DO CHATY

Sponsorem nagród w Konkursie na najładniejsze stoisko Jarmarku Bożonarodzeniowego jest Klaster Lasowiacki.

Wszystkim uczestnikom Konkursu serdecznie gratulujemy.

Jednym z konkursów przygotowanych na Jarmark Bożonarodzeniowy jest Konkurs na najładniejsze stoisko Jarmarku Bożonarodzeniowego.

W Konkursie mogą wziąć udział wszyscy zgłoszeni wystawcy Jarmarku Bożonarodzeniowego w Stalowej Woli.

Do pobrania:

KARTA ZGŁOSZENIA

Ogłoszenie wyników odbędzie się 18 grudnia o godz. 18.00 podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego.

Fundatorem nagród w Konkursie jest KLASTER LASOWIACKI.