Mistrzostwa Mażoretek Okręgu Południowo-Wschodniego

19 marca 2023 / niedziela
godz. 10.00 – 19.00
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Stalowej Woli
wstęp wolny

Już w najbliższą niedzielę, 19 marca, w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Stalowej Woli odbędą się Mistrzostwa Mażoretek Okręgu Południowo-Wschodniego organizowane przy współpracy Związku Sportowego Mażoretek oraz Miejskiego Domu Kultury w Stalowej Woli.

Wydarzenie honorowym patronatem objął Prezydent Miasta Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny. Do naszego miasta przyjedzie ponad 400 tancerek z 4 województw: małopolskiego, świętokrzyskiego, podkarpackiego i lubelskiego. Zmagania konkursowe potrwają cały dzień. Oficjalne otwarcie mistrzostw odbędzie się o godzinie 10.00, zakończenie prezentacji oraz uroczyste wręczenie medali przewidziano na godzinę 19.00.

Podczas występów oprócz choreografii klasycznych zobaczymy pokazy sportowe, układy sceniczne oraz defilady. Artyści w prawie 200 prezentacjach pochwalą się swoimi umiejętnościami twirlingowymi wykorzystując przy tym rekwizyty takie jak pałeczka mażoretkowa, pompony, flagi czy buława. Warto wspomnieć, że Mistrzostwa Okręgu są przepustką do Mistrzostw Polski, które odbędą się w maju w Dąbrowie Górniczej.

Wstęp na to wyjątkowe wydarzenie taneczno-sportowe jest bezpłatny.

Niepowtarzalne wrażenia artystyczne gwarantowane. Zapraszamy serdecznie!

Mistrzostwa Mażoretek Okręgu Południowo-Wschodniego

19 marca 2023 / niedziela

godz. 10.00 – 19.00

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Stalowej Woli

wstęp wolnyMapa Dojazdu

Napisz do nasPrzepisz kod antyspamowy: captcha