„My, Stalowa Lova” – intensywne warsztaty teatralne Moniki Janik-Hussakowskiej

Nabór zakończony

Interesujesz się teatrem?

Na scenie czujesz się jak ryba w wodzie?

Chcesz kreatywnie spędzić czas?

Chodzisz do szkoły ponadpodstawowej?

Masz doświadczenie teatralne lub nie – te warsztaty są dla Ciebie!

Przed Tobą profesjonalne zajęcia z dykcji, impostacji głosu, improwizacji aktorskiej, a także praca z wyobraźnią i tekstem (a nawet pisanie go!) oraz tworzenie i prezentacja spektaklu teatralnego.

Będzie naprawdę intensywnie! Czeka nas w sumie 68 godzin zajęć w następujących terminach:

20 – 21 maja – weekendowe ogólnorozwojowe warsztaty aktorskie, integracja

3 – 4 czerwca – praca nad scenariuszem spektaklu i tworzeniem postaciwarsztaty weekendowe

26 czerwca – 2 lipca – praca nad spektaklem

2 lipca 2023 – premiera spektaklu „My, Stalowa Lova”

Nabór uczestników na warsztaty trwa do 8 maja 2023. Liczba miejsc ograniczona.

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

ZAPISZ SIĘ TUTAJ

Jeśli nie jesteś już uczniem szkoły ponadpodstawowej, ale masz czas w podanych terminach i chcesz wziąć udział w warsztatach, wypełnij formularz. Odezwiemy się do Ciebie.

Scenariusz do spektaklu „My, Stalowa Lova” napisze Monika Janik-Hussakowska. Inspiracją do jego powstania będą historie stalowowolan, również te przyniesione i zaproponowane przez uczestników warsztatów.

Monika Janik-Hussakowska – stalowowolanka, prowadząca i autorka projektu „My, Stalowa Lova”, absolwentka Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie (Filii we Wrocławiu) – obecnej Akademii Sztuk Teatralnych im. St. Wyspiańskiego. Aktorka teatralna, serialowa, filmowa i dubbingowa, ale również reżyserka i dramatopisarka. Na swoim koncie ma ponad 20 ról teatralnych, z których największy rozgłos przyniosła jej kreacja Porcji w „Kupcu Weneckim” Williama Szekspira, za którą otrzymała Specjalną Nagrodę Aktorską na Kaliskich Spotkaniach Teatralnych oraz Nagrodę Marszałka Województwa Pomorskiego im. prof. J. Ciechowicza, dedykowaną młodym, rokującym wielkie nadzieje artystom. Stypendystka ZAiKS-u w dziedzinie dramatopisarstwa oraz Marszałka Województwa Pomorskiego w dziedzinie kultury.

Projekt realizowany w ramach stypendium twórczego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego.

www.podkarpackie.pl