II Stalowowolski Rowerowy Cross dla Dzieci i Młodzieży

21 maja 2023 / niedziela
Ciemny Kąt

Jeszcze dobrze nie opadł kurz na leśnych ścieżkach Ciemnego Kąta po ostatnim rowerowym crossie country, w którym ścigali się dorośli zawodnicy, a my już zapraszamy tych nieco młodszych do udziału w II Stalowowolskim Rowerowym Crossie dla Dzieci i Młodzieży. Emocji towarzyszących sportowej rywalizacji z pewnością nie zabraknie.

Do startu w zawodach zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 7 – 14 lat. Młodsi rywalizować będą na dystansie 1 kilometra na prostej, szutrowej drodze. Uczestnicy w starszych kategoriach wiekowych pokonają pętlę długości 1,5 kilometra leśnymi duktami.

Zapisy prowadzone są elektronicznie do dnia 19.05 poprzez FORMULARZ ONLINE. Będzie również możliwość zgłoszenia udziału w zawodach na miejscu w dniu wydarzenia.

W niedzielę, 21 maja zapraszamy już od godz. 9.00 do Biura Zawodów na Ciemnym Kącie po odbiór numerów startowych i dopełnienie wymaganych formalności. Wyścigi ruszają o godzinie 10.00.

W tym dniu nie zapominamy również o najmłodszych oraz wiernie towarzyszących i wspierających młodych zawodników kibicach. To dla nich przygotowujemy strefę familijnych animacji w otoczeniu przyrody. Na małych użytkowników rowerów, hulajnóg i biegówek czekać będzie rowerowy mini tor przeszkód. Będą też bańki mydlane, piłkarzyki i rodzinne gry zręcznościowe. Odpoczynku po sportowych emocjach zażyć będzie zaś można w strefie leśnego chilloutu.

Zapraszamy całe rodziny do wspólnego świętowania na łonie natury.

 

Do pobrania:

Oświadczenie opiekuna

Regulamin

 

II Stalowowolski Rowerowy Cross dla Dzieci i Młodzieży

21 maja 2023 / niedziela

godz. 9.00 – odbieranie numerów startowych w Biurze Zawodów na Ciemnym Kącie

godz. 10.00 – START zawodów

Obiekt Turystyczny „Grzybek” na Ciemnym Kącie

Zapisz dziecko TUMapa Dojazdu

Napisz do nasPrzepisz kod antyspamowy: captcha