SZMERY I CHRZĘSTY – warsztaty efektów dźwiękowych i rejestracji dźwięku

26 i 27 czerwca 2023 / poniedziałek i wtorek
godz. 11.00 – 14.00
Rozwadowski Dom Kultury „Sokół”
ul. Rozwadowska 21

Szmery i chrzęsty to bezpłatne warsztaty efektów dźwiękowych i rejestracji dźwięku z Witoldem Roy Zalewskim. Uczestnicy będą słuchać, tropić, pukać i nagrywać. Poznają techniki rejestracji naturalnych dźwięków przyrody, głosów zwierząt i ludzi oraz nietuzinkowych instrumentów. Stworzą ścieżkę dźwiękową do animacji oddającej zmysłowość lasu i oferowane przezeń bogactwo wrażeń.

WITOLD ROY ZALEWSKI to animator kultury, dokumentalista, śpiewak i muzykant, producent muzyczny i wydawca nagrań muzyki tradycyjnej. Członek Zarządu Forum Muzyki Tradycyjnej oraz Polskiego Stowarzyszenia Edukacji i Animacji Muzycznej. Tworzy dokumentację projektu „Mały Kolberg” i jest odpowiedzialny za jego współorganizację ze strony Forum Muzyki Tradycyjnej. Jako śpiewak i muzyk tradycyjny czerpie repertuar od mistrzów z Roztocza, Wielkopolski i Polesia, jak również z zapisów etnografów, m.in. Oskara Kolberga.

Warsztaty dla osób 12+

Liczba miejsc ograniczona. Czekaj na e-mail potwierdzający udział!

ZAPISZ SIĘ TU

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego

 

 Mapa Dojazdu

Napisz do nasPrzepisz kod antyspamowy: captcha