Przegląd Amatorskiej Twórczości Artystycznej Seniorów – PATAS

Dotychczasowe Przeglądy były organizowane przez Miejski Dom Kultury. Od tego roku jego organizatorem jest Centrum Aktywności Seniora w Stalowej Woli. W związku z remontem MDK Przegląd odbędzie się w Spółdzielczym Domu Kultury 2 października 2021 r. Udział w Przeglądzie mogą wziąć osoby indywidualne, grupy niezrzeszone i grupy zorganizowane przy klubach, stowarzyszeniach i instytucjach np. domach kultury, Uniwersytetach Trzeciego Wieku i innych.

Organizatorzy zapraszają do udziału artystów seniorów.

Bieżące informacje na fanpagu FB – „Przegląd Twórczości Artystycznej Seniorów Bo radość jest w nas”

Regulamin, Karta zgłoszenia do pobrania: KLIK

Po zapoznaniu się z regulaminem Karty Zgłoszenia należy przesłać lub doręczyć w nieprzekraczalnym terminie do 15 września 2021 r. (decyduje data wpływu) na jeden z poniższych sposobów:

• e-mailem na adres: przegladstalowawola@gmail.com
  • osobiście w Centrum Aktywności Seniora w Stalowej Woli  / (al. Jana Pawła II 10) w godz. 8.00 – 15.00
  • listownie na adres:

Centrum Aktywności Seniora

Jana Pawła II 10

37 – 450 Stalowa Wola

z dopiskiem: Przegląd – „Bo Radość Jest W Nas”

Kontakt z organizatorem:

• Krystyna Mierzwa – koordynator projektu VII Przegląd Bo radość jest w nas – od poniedziałku do piątku w godzinach 12 do 17 / telefon: +48 507 110 480 / adres email: przegladstalowawola@gmail.com