Finał konkursu wiedzy o Stalowej Woli

3 maja 2015
sala widowiskowa

Z okazji obchodów 70-lecia nadania praw miejskich Stalowej Woli, uczniowie stalowowolskich szkół podstawowych (klas IV-VI) wzięli udział w eliminacjach do Konkursu wiedzy o Stalowej Woli. W ich efekcie wyłonione zostały trzyosobowe drużyny, które 3 maja o godz. 9.30 zmierzą się ze sobą podczas Uroczystej Sesji Rady Miejskiej w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w rywalizacji o zwycięstwo indywidualne oraz drużynowe.

Na zwycięzców czekają nagrody ufundowane przez Galerię Handlową City Park. Serdecznie zapraszamy mieszkańców do kibicowania najmłodszym miejskim historykom.

Konkurs przeprowadzony zostanie metodą Quizspotter, w której uczestnicy rywalizują ze sobą indywidualnie i drużynowo, odpowiadając na pytania z użyciem smartfonów lub tabletów. Odpowiedzi i punktacja pojawiają się na ekranie, dzięki czemu przebieg rozgrywki może na bieżąco śledzić publiczność.

quiz.logo

logo naukowy zawrot glowy biale 2