#polasowiacku – panel dyskusyjny

Sandomierz Fashion Street zagości na ulicach królewskiego miasta w pierwszym tygodniu sierpnia, by konsekwentnie doprowadzić do wielkiego finału w niedzielę 9 sierpnia. Jest to pierwsze tak duże wydarzenie organizowane w ramach Czwórmiasta, czyli Sandomierza, Stalowej Woli, Tarnobrzega i Niska z gościnnym udziałem Baranowa Sandomierskiego, Gorzyc oraz Ostrowca Świętokrzyskiego.
Pomysłodawczynią i koordynatorem Sandomierz Street Fashion jest Justyna Gamoń – Wesołowska, która do udziału w projekcie zaprosiła projektantów mody, specjalistów od kreowania wizerunku oraz samorządowców. Cel? Promocja dziedzictwa kulturowego regionu oraz inspirowanie przedsiębiorców do korzystania z jego zasobów. Ważnym punktem programu Sandomierz Street Fashion będzie panel dyskusyjny #polasowiacku w piątek 7 sierpnia na tarasie Miejskiego Domu Kultury w Stalowej Woli. Animatorzy kultury, regionaliści, samorządowcy, przedsiębiorcy rozmawiać będą o lokalnych zasobach, ich pielęgnowaniu oraz możliwościach korzystania z ich potencjału.

Serdecznie zapraszamy!
#polasowiacku – panel dyskusyjny

Mając na uwadze bezpieczeństwo i aktualne wytyczne sanitarne prosimy o rezerwację miejsc drogą internetową.
Dokonanie rezerwacji i uczestnictwo w imprezie jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU

>REZERWUJ<