„Czas na pomysł” – spotkanie na tarasie

Nieważne, ile masz lat, czy jesteś uczniem, nauczycielem, córką, mamą, dziadkiem, nieważne, jaka jest Twoja aktywność w mieście, co wiesz, a czego nie wiesz – wpadaj! Z niczego nie egzaminujemy, o nic nie dopytujemy, angażujesz się na tyle, na ile masz ochotę i czas.

W pierwszej części spotkania opowiemy:

– o tym, czego dowiedzieliśmy się w ramach prowadzonych badań o uczestnictwie młodych ludzi w kulturze i w życiu społecznym Stalowej Woli;
– o tym, z czym zmierzyli się młodzi ludzie w początkach pandemii i czego potrzebują;
– o tym, co to znaczy traktować młodych ludzi poważnie i dlaczego każdy, bez względu na wiek, powinien mieć prawo do współdecydowania o świecie dookoła siebie.

W drugiej części spotkania:

– opowiemy Wam, jak zdobyć dofinansowanie na działania kulturalne w Stalowej Woli – to nie jest trudne!

O diagnozie uczestnictwa młodzieży w kulturze i przeprowadzonych w jej ramach badaniach opowie Weronika Idzikowska – animatorka kultury, teatrolożka, badaczka partycypacji dziecięcej i młodzieżowej w projektach animacji i edukacji kulturowej; autorka książki „Wzajemność. O współpracy dzieci i dorosłych” i współautorka podręcznika „Projektuj z dziećmi! Edukacja kulturowa w praktyce”.

ZAPRASZAMY!

REGULAMIN ZAJĘĆ EDUKACYJNO – ANIMACYJNYCH