„Freshman Squad” – koncert w rozwadowskim „Sokole”

Przytulna sala widowiskowa, z akustycznym wnętrzem, w Rozwadowskim Domu Kultury „Sokół” daje nadzieję fanom muzyki na nowe, dobre miejsce na kulturalnej mapie Stalowej Woli.

Już w najbliższą niedzielę będzie się można o tym przekonać podczas koncertu zespołu „Freshman Squad”. Na scenie pojawią się muzycy, którzy w większości brali udział w legendarnych warsztatach muzycznych w MDK i koncertach z cyklu „Dobre Granie przy Fontannie”. Zaproponują dźwięki inspirowane jazzem, funky czy fusion. Elektryzującą informacją jest obecność w składzie „Freshmanów” Dobrosława Jabłońskiego – multiinstrumentalisty zawsze gwarantującego fascynujące muzyczne eskapady.

Choć „Freshmani” pochodzą z różnych miejscowości (Stalowa Wola, Radymno, Janów Lubelski, Rzeszów czy Przemyśl), znają się od dawna i muzykują w rozmaitych składach i konfiguracjach. Teraz, już jako studenci na kierunku jazz i muzyka rozrywkowa Uniwersytetu Rzeszowskiego, proponują Państwu solidną dawkę muzycznych wrażeń.

Zespół wystąpi w składzie:

Mateusz Garbacz – gitara
Dariusz Krzysztoń – perkusja
Bartłomiej Maślach – saksofon
Jakub Olszański – gitara basowa

Dobrosław Jabłoński – gitara, instrumenty klawiszowe
Nikodem Ziółkowski – instrumenty klawiszowe

21 listopada / niedziela
Rozwadowski Dom Kultury „Sokół”