Uwaga, ważne zmiany! Kabaret Skeczów Męczących w programie „Najśmieszniejszy”

Szanowni Państwo,

W trosce o wspólne bezpieczeństwo i w zgodzie z aktualnymi przepisami informujemy, że występ Kabaretu Skeczów Męczących odbędzie się dwukrotnie w dniu 6 września. Pierwszy występ zaplanowano na godz. 16.00, kolejny zaś o 19.00. Organizatorzy wydarzeń artystycznych są zobligowani przepisami do udostępnienia połowy miejsc dostępnych na sali z zachowaniem jednego wolnego miejsca pomiędzy widzami, stąd konieczność podziału. Portale internetowe, na których kupowali Państwo bilety wstępu wyślą do Państwa informację określającą zmianę godziny, na którą ważny jest Państwa bilet. Jeśli takiej informacji Państwo nie otrzymacie – oznaczać to będzie, że bilet jest ważny na godz. 16.00. Bilety zakupione w MDK oraz poprzez system elektronicznej sprzedaży biletów MDK są ważne na godz. 16.00.

Przepisy nakładają na organizatorów obowiązek stworzenia odpowiednich regulaminów, a na uczestników wydarzeń – obowiązek złożenia oświadczenia o stanie zdrowia i świadomości ryzyka. Oba dokumenty znajdują się poniżej do pobrania. Prosimy o zapoznanie się z dokumentacją i wydrukowanie oświadczenia, które będą Państwo składać bileterom po wejściu do MDK.

Prosimy o podporządkowanie się poleceniom obsługi podczas zajmowania miejsc i odpowiednio wczesne przybycie na miejsce imprezy z uwzględnieniem czasu potrzebnego na dokonanie pomiaru temperatury. Wstęp na imprezę możliwy wyłącznie w maskach / przyłbicach / chustach, po dokonaniu dezynfekcji dłoni , wypełnieniu i przekazaniu oświadczenia o stanie zdrowia i świadomości ryzyka. Wejście bez oświadczenia nie będzie możliwe. Osoby, które z różnych względów nie będą posiadać przy sobie oświadczenia, a zakupiły bilety – będą mogły wypełnić oświadczenie na miejscu.

Liczymy na Państwa wyrozumiałość i współpracę przy odbudowie życia kulturalnego w tym trudnym czasie.

Do pobrania:

Regulamin uczestniczenia w wydarzeniach w MDK

Oświadczenie o stanie zdrowia i świadomości ryzyka


Kto jest najśmieszniejszy w Polsce? Kabaret Skeczów Męczących w swoim nowym programie nie pozostawia złudzeń. „Najśmieszniejszy” to niemal dwugodzinne spotkanie z zupełnie nowymi postaciami wprost z doskonale znanego i uwielbianego przez Was świata humoru KSM. Premierowe wcielenia Jarka, Marcina, Karola i Michała przeniosą Was do historii pozornie absurdalnych i niemożliwych, a tak naprawdę opowiadających o naszej codzienności pełnej odniesień do bieżących wydarzeń z kraju i ze świata.


Bilety w cenie: od 60 zł do 80 zł

Rezerwacja biletów: tel. 531-531-001 e-mail: bilety@agencjamuza.pl
Punkty sprzedaży biletów: MDK tel. 15/842-09-50 w 129 – dostępne w sprzedaży

Sprzedaż biletów on-line:

www.mdkstalowawola.pl

www.kabaretowebilety.pl    www.kupbilecik.pl    www.biletyna.plMapa Dojazdu

Napisz do nasPrzepisz kod antyspamowy: captcha